Contact

Gent Gemapt

Ghent Centre for Digital Humanities
Sint-Pietersnieuwstraat 35
Fien.Danniau@UGent.be
09 331 02 78

Algemene en inhoudelijke vragen

Mis je een plaats? Vond je een fout? Heb je een aanvulling? Wil je iets nalezen? Wil je op een andere manier meewerken aan De Kaart?

Contact: Fien.Danniau@UGent.be

Een vraag over een van de collecties en het hergebruik ervan?

  • STAM Gent: Veronique.VanGoethem@stamgent.be
  • Archief Gent: Guy.Dupont@stad.gent
  • Huis van Alijn: Sam.Deschutter@stad.gent
  • Industriemuseum: Hilde.Langeraert@stad.gent
  • Universiteitsbibliotheek: Sarah.Eloy@ugent.be
  • AMSAB - Instituut voor Sociale Geschiedenis: Kim.Robensyn@amsab.be
  • Liberas: Bart.Dhondt@liberas.eu

Vragen over Gent Verrijkt?

Via Gent Verrijkt roepen erfgoedinstellingen de hulp van Gent-kenners in om de erfgoedcollecties beter te ontsluiten. Een contactadres voor de verschillende projecten vind je op de projectpagina’s.

Heb je algemene vragen, of een projectidee?

Contact: Davy.Verbeke@UGent.be